İzmir İmplant tedavisi, İnsan vücudundaki herhangi bir şeyde sıklıkla olduğu gibi, özelliklerimizin çoğu yıpranmaya eğilimlidir. Bu aşınma dişlerimizde de meydana gelebilir.  Dişler, kemiklerden daha sert olan insan vücudunun en dirençli kısımlarından biridir. Dayanıklılıklarına rağmen, zamanla bozulmadan kalamazlar.

İster güçlü, künt bir etki, ister ileri yaşa bağlı çürük veya aşırı derecede yetersiz bakım olsun, dişler çürür ve düşer. Bir veya birkaç dişin kaybı ağız fonksiyonlarını engelleyebilir; her şeyi, hatta çiğnemek kadar basit bir şeyi bile yapmakta zorlar.

Diş İmplantı Tedavisi

Uzun bir süredir İzmir diş implant tedavileri, diş kaybını gidermek için başvurulan bir prosedür olmuştur. Doktorlarımız eksik dişlerinizi implant yöntemiyle çene kemiğine direk takarlar.

İzmir diş implantı tedavisi, uygun olmayan protezler ve başarısız köprülerle başa çıkmak için bir alternatif sağlar.

İzmir İmplant Tedavisi

İzmir İmplant Tedavisi

İmplant Tedavisi Türkiye

Şu anda Türkiye’de implant tedavisi almak oldukça popüler hale geliyor. Öyle ki, ülkemizi en iyi diş turizmi destinasyonlarından biri olarak adlandırmak için yeterli düzeydedir. Her yıl yarım milyon insan diş tedavisi için Türkiye’ye seyahat ediyor. Bunun arkasındaki sebep ise birinci sınıf işletim kalitesi, birinci sınıf hizmet ve uygun fiyat diyebiliriz.

Türkiye, düşük fiyatlandırmasının yanı sıra, üst düzey eğitim uzmanlarına da sıkı sıkıya bağlı. Ülkemizin bu sektörde en iyilerden biri olmasının bir başka nedeni de budur.

İzmir İmplant Tedavi Maliyetleri

Dünyanın her yerinden bu kadar çok insanı Türkiye’nin diş kliniklerine çeken neden düşük fiyatlardır. Dünya çapındaki fiyatların aksine, harcamalarınızın çoğundan tasarruf edebilirsiniz.

Bunların yanı sıra Türkiye’nin güzelliklerinden de yararlanabilirsiniz. Kültürel miraslarından doğal güzelliklerine kadar Türkiye’nin ziyaretçilerine sunacağı çok şey var.

İzmir Zirkonyum Kaplamalar

Zirkonyum Kaplamalar, Zirkonyum kaplamalar, çok yönlülüğü nedeniyle diş klinikleri arasında popüler hale gelmiştir. Zirkonya kliniklere blok olarak geliyor. Daha sonra diş şeklinde frezelemek için özel bir kesme makinesi kullanılır. Sonunda bildiğimiz zirkonyum kaplamalar olur.

 

Zirkonya Nedir?

Zirkonya veya Zirkonyum, seramik doğasının kimyasal bir elementidir. Sertliği ve dayanıklılığı ile bilinir. Bu nedenle kaplamalar çoğunlukla zirkonyadan yapılır. Esnekliği nedeniyle şekillendirmek için çok az seansa ihtiyaç duyar. Bu nedenle, hastaya uyması için bir veya iki diş randevusu gerekir. Zirkonya kaplamaları dişlerin rengine çok yakışır. Ayrıca uzun ömürlüdür ve porselenleri aşmaktadır. Malzeme, alerji sonucu olmadığı için% 100 biyo uyumludur.

Zirkonya Kaplamaları Maliyetleri

Bu kaplamaların maliyetleri değişir. Seçtiğiniz hekimin deneyimi de belirleyici bir faktördür.  Her şeyden önce, hastalar en dayanıklı oldukları için zirkonya bazlı kaplamalara daha fazla ödeyeceklerdir. Dünyanın çoğu yerinde, zirkonya, mevcut en pahalı taç türüdür.  Fiyatlar çeşitli şeylere bağlı olduğu sürece kliniğimizden kesin bir fiyat alabilirsiniz.

Zirkonya Kaplama Yan Etkileri

Zirkonya o kadar sert bir malzemedir ki bazı endişeleri dile getirmiştir. Materyal, tam sürtünme yoluyla komşu dişleri parçalayabilir. Yine de, düzenli kontroller potansiyel etkiyi hafifletmeye yardımcı olur.

Kapak yerleştirildikten sonra neredeyse yok edilemez. Aynı şey altındaki diş için de geçerli değil. Zirkonyum kaplamanın aşınması, dinlendiği dişi etkileyebilir. Bu, onu parçalayarak çürümesini hızlandırır. Dayanıklılığı nedeniyle, yalnızca zirkonyum kaplama çıkarılırsa fark edilir.Ülkemiz, diş işlemlerini yaptırmak isteyen uluslararası hastalar için tanınmış bir destinasyondur.

Sonuç olarak Türkiye, zirkonya kaplamaları da dahil olmak üzere en son trendleri her zaman güncel tutmaktadır. Bu anlamda en dayanıklı kuron seçeneğimiz olarak zirkonya kaplamaları sunuyoruz.

4 adet yorum “İzmir İmplant Tedavisi

 1. Kerem dedi ki:

  Fransa Lille şehrinden implant tedavisi için gelmek istiyorum. Merkezinizdeki koronavirüs önlemleri ve fiyatlar hakkında bilgi rica ediyorum. Son olarak takribi kaç günde tamamlanıyor acaba implant tedavisi süreci.

 2. Ahmet Zeki Taşgar dedi ki:

  Teşekkürler Yararlı Bir Konu. #R10

 3. bestamiaraci dedi ki:

  Bilgilendirme için teşekkürler.

 4. Nazım 41 dedi ki:

  Fiyat bilgisi rica ediyorum bende implant tedavisi için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir