İmplant en basit haliyle yapay diş kökleridir. İzmir de İmplant diş tedavisi yapmakta olan kliniğimizde Ağızdaki eksik olan dişlerin kalıcı olarak tamamlanması için yapılan bu işlemin en büyük avantajı yaşam boyu kullanılabiliyor olmasıdır. Titanyum’dan yapılan bu malzeme uzman bir doktor tarafından yerleştirilmeli ve mutlaka steril bir ortamda işlemin yapılması gerekir. İzmir İmplant uygulama sonrasında 2–3 ay içerisinde bulunduğu yerde tam bir tutunma sağlar ve diş kökünün yerini alır. Bu işlem sadece bundan ibaret değildir. Bu köklerin yerine oturması sonrasında üzerine protez yerleştirilmesi gereklidir. İmplant uygulaması İzmir de kliniğimizde yapılırken lokal anestezi uygulanır fakat bazı durumlarda genel anestezi uygulandığı da bilinir.

Uygulamanın sağlıklı bir şekilde yerleştirilmesi için mutlaka çene kemiğinin implantı destekliyor olması ve diş etlerinin sağlıklı olması gerekir. Eğer ki kemik istenilen ölçüde güçlü değilse o zaman kemiğin daha güçlendirilmesi için ilave cerrahi işlemlerde gerekli olabilir. Eskiden yalnızca basit protezler kullanılarak yapılan bu işlem günümüzde teknolojinin ve kullanılan cihazların geliştirilmiş olmasıyla birlikte daha basit ve kalıcı hale gelmeyi başarmıştır.

İmplant Uygulamasının Nasıl Avantajları Vardır?

İmplant uygulamasının yapılmasının en dikkat çekici avantajı çıkmayan bir protez dişe sahip olmaktır. Yani uygulamanın yapılmış olduğu hasta dişlerini kaybetmiş olsa bile eski dişlerine benzer ve dışarıdan hiç ayırt edilmeyecek yeni dişlere kavuşacaktır. İmplant uygulamasında dikkat edilmesi gereken en önemli husus bu işi yapacak olan merkez ve doktorun doğru seçilmesidir. Çünkü uygulama sırasında dişlerinizin eskisi gibi olması ve fark edilmemesi gerekir. Dişlerin renklerinin birbirine yakın olması hatta birebir aynı olması yapılan uygulamanın başarısını da ortaya koyacak nedenlerdendir.

İmplant uygulaması yapıldıktan sonra ömür boyunca kalıcı olacağından dolayı hastanın bundan sonraki süreçte dişlere kendi dişi gibi bakım yapması gerekir. Doğru bakımların yapılmasıyla birlikte uzun ömürlü olarak kullanılmaya devam edilebilir.

İzmir İmplant

İzmir İmplant

İmplant Çeşitleri Nelerdir?

İmplant uygulaması kendi arasında çeşitlere ayrılmıştır. Aşağıda bu çeşitlerle ilgili ayrıntılı bilgiler yer almıştır.

Endosteal implantlar

Çene kemiğine cerrahi işlem uygulanır ve uygulama sonrasında diş etinin iyileşmesi beklenilerek ikinci aşama olan diş etinin şekillendirilmesine geçilir. Son olarak yapay olarak uygulan işler implanta bağlanır. Bu implant modeli en çok kullanılandır.

Subperiosteal implantlar

Çene kemiğine yerleştirilen metal çerçeveden meydana gelir. Diş etinin iyileştirilmesi sonrasına implant monte edilir.

İmplant Herkeste Rahatça Kullanılabilir Mi?

İmplant uygulaması söz konusu olduğunda kafada birçok soru işareti vardır. Hastaların büyük bir bölümü dişlerin çekilmesinden sonra nasıl olsa bir gün yaptırırım diyerek bu işlemin geciktirilmesini sağlar. Oysaki bu yapılabilecek en büyük yanlışların başında gelir. Çünkü implant herkese yapılabilecek olan bir uygulama değildir. Bu uygulamanın yapılabilmesi için öncelikli olarak uygun kemik yapısının olması gerekir. Kemik yapınız uygun değilse bu durumda uygulama yapılmaz ve farklı yöntemlere geçilmesi gerekir. Bunun içinde dişlerinizle ilgili herhangi bir sorun yaşadığınızda bunu bir an öncesinde çözmeniz gerekir.

Eğer ki implant uygulaması için uygun kemik yapısına sahipseniz bu durumda uygulama gerçekleştirilebilir. Ağızda uygun ortamın hazırlanmış olması neticesinde istenildiği kadar protez uygulaması yapılabilir. İmplant uygulamasının yapıldığı her hasta rahatça kullanabilir ve ağzında bu dişlerin fazlalık olduğunu hissetmez.

İzmir İmplant

İzmir İmplant

İmplant Uygulamasında Acı Duyulur mu?

İmplant uygulaması yapılırken cerrahi bir işlem olduğu düşünülerek hareket edilir. Bunun içinde yapılan işlem öncesinde hasta anestezi aldığı için hiçbir şekilde acı hissetmez. Uygulama sonrasında ister istemez biraz acı olacaktır ancak bu da kullanılan ağrı kesici ile birlikte giderilebilir. İmplantın yerleştirilmesinden sonra 1–3 ay içerisinde tamamen iyileşme sağlanır ve bu süre içerisinde de geçici olan protezlerin uygulanmasına geçilir.

İmplant tedavisi ne kadar sürede tamamlanır?

İmplant uygulamasında tedavi süresi hastanın genel olan durumuna göre değişiklik gösterir. Yarım saatte uygulanan operasyonun 1–2 saat içerisinde tamamlanması beklenir. Hastanın kemik yapısında herhangi bir sorun yoksa ve ağız sağlığı yerindeyse 1–3 ay içerisinde kalıcı protezler yerine takılarak tedavi edilir.

İmplant  Temizliği

İmplantın temizliği çok önemlidir. Bunun için kendi dişlerinize ne kadar hassas bir şekilde bakmanız gerekiyorsa ağzınızın içerisinde olan bu yabancı maddeye karşı da aynı hassasiyetle bakmanız gerekir. Temizliği çok kolaydır yapmanız gereken şey günlük düzenli olarak dişlerinizi fırçalamaktır.

İmplant Sonrası İyileşme Dönemi Nasıl İlerler?

İmplantın iyileşme süreci, iki aşamada tamamlanmaktadır. Alt ve üst çene uygulanan implantlar için dişin bulunduğu bölgeye göre iyileşme süreci yaşanmaktadır. Tek aşamalı implant uygulamasında, hastalara bir adet implant yerleştirilmekte ve implantın üzeri, diş etiyle kapatılıp dikilmektedir. Diş etinin iyileşme süresi, en az 3 aydır ve bu süre içerisinde, hastalar geçici diş protezleri kullanmaktadır. 3 ayın sonunda, iyileşen diş etinin üzerine asıl protezler yerleştirilir. İmplant sonrasındaki iyileşme sürecinde, hastaların çok sıcak ve çok sert besinlerden uzak durması gerekir. Ameliyat yerinin iltihaplanmaması için ağız bakımına dikkat edilmelidir.

240 adet yorum “İzmir İmplant Diş

 1. Kaan ersoy dedi ki:

  Merhaba türkiyede İmplant fiyatları nedir yakın zamanda türkiyede muayeneye gelmek istiyorum fiyat kar konusunda bilgi verirmisiniz

 2. Gizem İlyasoğlu dedi ki:

  Türkiye’de implant fiyatları için bilgi almak istiyorum

 3. Sude Nur Çalka dedi ki:

  Merhabalar. Ben İmplant Diş fiyat bilgisi almak istiyorum. Ve Bu işlemin başlangıçtan iyileşme süreci dahilinde toplam kaç gün sürdüğünü merak ediyorum. yardımcı olur musunuz?

 4. furkan ahmet dedi ki:

  implantlar kaç para acaba gelmek yaptırmak istiyorum efendim…

 5. meryem başar dedi ki:

  türkiyede implant fiyatları hakkında bilgi alabilir miyim

 6. Sinan kaya dedi ki:

  Yerli implant fiyatları hakkında bilgi alabilir miyim?

 7. Amil Yıldırım dedi ki:

  Iyi günler kolay gelsin ulkeler arasında dis implantinin fazla bir değişikligi var mıdır varsa da ücreti ne kadar

 8. İbrahim Kocakavak dedi ki:

  Bolu’da uygun implant diş yok acaba sizde fiyatlar nasıl

 9. Melisa Yıldırım dedi ki:

  İmplantların bir garantisi var mı? Yaptırırken nasıl teknikler kullanıyorsunuz bilgi verirseniz sevinirim :))

  • mynova_user dedi ki:

   Diş implantı garanti süresi implant markasına göre farklılık gösterebilir. Kliniğimizde dünyaca bilinen markalarla çalışmaktayız. daha fazla bilgi için kliniğimizi arayınız.

 10. Rukiye dedi ki:

  Türkiye’de implant fiyatları ve markaları nelerdir

  • mynova_user dedi ki:

   Kliniğimizde onlarca implant markası mevcuttur. Dünyanın en bilinen implant markaları ile çalışıyoruz. numaranızı yazarsanız ayrıntılı bilgi verebiliriz.

  • mynova_user dedi ki:

   implant diş ve İmplant tedavi süreçleri konularında Diş implantı herkese yapılabilir mi gibi soru ve sorunlarınızda her zaman buradayız. Karşıyaka da implant diş tedavisi için randevu alabilirsiniz. İzmir Diş İmplantı, Çene ve Diş Tomogrofisi, All On Four Diş İmplantı, İmplant Diş Tedavileri. Ayrıntılı bilgi için kliniğimizi arayınız.

 11. merve cimen dedi ki:

  Cok guzel cok begendim elinize saglik

 12. Hayriye Oruç dedi ki:

  İzmire implant diş tedavisi için gelmek istiyorum. Acaba kliniğinizdeki fiyatlar nedir ?
  Ve bu diş tedavisi kaç günde biter ?
  Yardımcı olursanız sevinirim . İyi günler

  • mynova_user dedi ki:

   Size ulaşabileceğimiz telefon numaranızı yazarsanız en kısa zamanda arayıp ayrıntılı bilgi vereceğiz.

 13. Habib yolcu dedi ki:

  Merhaba ben sizin sitenizi arkadaşlarımdan duydum diş implantı yapan arkadaşlarım çok memnun kalmış bende gelip denemek istiyorum

  • mynova_user dedi ki:

   Selam Habip bey, İmplant uygulaması konusunda detaylı fiyat bilgisi için numaranızı yazarsanız en kısa zamanda sizi arayıp bilgi verebiliriz.

 14. Ayhan aldemir dedi ki:

  Merhabalar ben Almanya stutgarttan yazıyorum,sizi arkadaşımın önerdi ,acaba bir impilant fiyatı ne kadar ve 3 dişim yapılması gerekiyor kaç günde bitmiş olur,şimdiden teşekkür ederim iyi çalışmalar…

  • mynova_user dedi ki:

   Merhaba Ayhan bey. İmplant uygulaması aynı gün biter.

  • implant izmir dedi ki:

   Güncel İmplant tedavisi fiyatları ve zirkonyum diş fiyatları, porselen kaplama dişler ile ilgili olarak; kliniğimizi ararsanız hasta koordinatörlerimiz ve hasta danışmanlarımız sizlere ayrıntılı bilgi verecekler.

 15. Tolga kara dedi ki:

  Fransa dan türkiye ye implant diş yaptırmak için gelmek istiyorum. Kaç gün sürer ve türkiye de implant diş uygulaması fiyatları nasıldır.

  • mynova_user dedi ki:

   Selam Tolga bey, İmplant uygulaması aynı gün biter. detaylı fiyat bilgisi için numaranızı yazarsanız en kısa zamanda sizi arayıp bilgi verebiliriz.

 16. Atilla Uğur dedi ki:

  Merhaba, Acaba İmplant fiyatları ne kadardır ? Bende yaptırmak istiyorum, çünkü. İngiltereden diş yaptırmak için geleceğim..

  • mynova_user dedi ki:

   İlginiz için teşekkür ederiz. Ağız, Diş ve Çene Cerrahımız Tarafından Yapılan İmplant Tedavileri ile Hizmetinizdeyiz. Dental implant hakkında ve İmplant tedavi süreçleri konularında Diş implantı herkese yapılabilir mi gibi soru ve sorunlarınızda her zaman buradayız. Karşıyaka da implant diş tedavisi için randevu alabilirsiniz. İzmir Diş İmplantı, Çene ve Diş Tomogrofisi, All On Four Diş İmplantı, İmplant Diş Tedavileri.

 17. Akkus1 dedi ki:

  Merhaba oncelikle uzun zamandır ağız ve diş problemlerim var bu sebepten dolayı doktora başvurmuştum diş implant tedavisi olmama gerektiğini öğrendim ama yeterince açıklayıcı olmadı implant fiyatlarınızı ve bu süreç hakkında bilgi alabilirmiyim şimdiden teşekkürler

 18. Akkus11 dedi ki:

  Merhaba oncelikle uzun zamandır ağız ve diş problemlerim var bu sebepten dolayı doktora başvurmuştum diş implant tedavisi olmama gerektiğini öğrendim ama yeterince açıklayıcı olmadı implant fiyatlarınızı ve bu süreç hakkında bilgi alabilirmiyim şimdiden teşekkürler

 19. İrem Özdemir dedi ki:

  Merhaba, Acaba İmplant fiyatları ne kadardır ? Bende yaptırmak istiyorum, Almanya’dan gelecegim

 20. Mustafa yildirim dedi ki:

  Merhaba iyi gunler efendim Ankara Altindag dan gelcem implant yaptirmak istiyorum acaba fiyatlar ne kadar bilgi verirseniz sevinirim tesekkur ederim

  • mynova_user dedi ki:

   Elbette yardımcı oluruz. Kliniğimizi ararsanız hemen randevunuzu olurşturalım.

 21. Çağıl dedi ki:

  * Türkiyede implant fiyatları ve markaları hakkında bilgi lütfen.

  • mynova_user dedi ki:

   İmplant fiyatları kullanılan markaya göre değişkenlik gösterir. Kliniğimizde Dünyanın en bilinen markaları ile uygulama yapılmaktadır.

 22. Abdullah Güneş dedi ki:

  Ben izmir de implant yaptırmak için gelmek istiyorum implant fiyatlari nelerdir? Süreç nasıl geçiyor. Tedavi süresi kaç gün sürüyor öğrenmek istiyorum.

  • implant izmir dedi ki:

   Güncel İmplant tedavisi fiyatları ve zirkonyum diş fiyatları, porselen kaplama dişler ile ilgili olarak; kliniğimizi ararsanız hasta koordinatörlerimiz ve hasta danışmanlarımız sizlere ayrıntılı bilgi verecekler.

 23. Emir Can dedi ki:

  Türkiyede implant fiyatları ve markaları hakkında bilgi lütfen!

 24. gencexper@gmail.com dedi ki:

  İmplat tedavisi için fiyat ne kadar acaba?

  • implant izmir dedi ki:

   Güncel İmplant tedavisi fiyatları ve zirkonyum diş fiyatları, porselen kaplama dişler ile ilgili olarak; kliniğimizi ararsanız hasta koordinatörlerimiz ve hasta danışmanlarımız sizlere ayrıntılı bilgi verecekler.

 25. Empire dedi ki:

  Almanya Köln den implant için Turkiye ye gelmek istiyorum.sizi duydum.implant,vidalı,çakma diş için gelmeyi düşünüyorum.Fiyatlari hakkında beni bilgilendirir misiniz lütfen?

 26. Emre Kızılkaya dedi ki:

  Türkiyede implant fiyatları ve markaları hakkında bilgi lütfen.

 27. omersenturk4206@gmail.com dedi ki:

  Türkiye de implant fiyatları hakkında bilgi verir iseniz ayrıca almanyadan geli em kaç günde işim biter?

 28. Hasan yıldırımer dedi ki:

  kliniğinizde implant fiyatları ne kadar?

  * türkiye ye implant diş yaptırmak için gelmek istiyorum. kaç günde İmplant fiyatları kullanılan markaya göre değişkenlik gösterir. Kliniğimizde Dünyanın en bilinen markalar çok kaliteli

 29. Cüneyt ertaş dedi ki:

  Diş implant fiyatları nedir süper firmaya bemziyor

 30. Cüneyt ertaş dedi ki:

  Diş implant fiyatları nedir süper firmaya benziyor

 31. Bülent Öztürk dedi ki:

  Selam avusturya viyanadan bülent ben bu yılbaşında tatil için türkiyeye gelmeyi pilanlıyorum hazır gelmişken dişlerimdeki problemleri hallettiemek istiyorum acba izmirde diş implant fiyatları neler acaba ilginiz için şimdiden teşekkürler

 32. Abdullah öksüz dedi ki:

  Merhabalar. Ben İmplant Diş fiyat bilgisi almak istiyorum. Ve Bu işlemin başlangıçtan iyileşme süreci dahilinde toplam kaç gün sürdüğünü merak ediyorum. yardımcı olur musunuz

 33. ozdemiiredaa@gmail.com dedi ki:

  Merhaba. Implant fiyatlari hakkinda bilgi almak istiyorum yardimci olur musunuz?

 34. Abdullah öksüz dedi ki:

  Merhabalar. Ben İmplant Diş fiyat bilgisi almak istiyorum. Ve Bu işlemin başlangıçtan iyileşme süreci dahilinde toplam kaç gün sürdüğünü merak ediyorum. yardımcı olur musunuz en kısa sürede bilgi verme ihtimaliniz varmı?

 35. Emre Uçan dedi ki:

  İmplant fiyatları ne kadar?

  • implant izmir dedi ki:

   Güncel İmplant tedavisi fiyatları ve zirkonyum diş fiyatları, porselen kaplama dişler ile ilgili olarak; kliniğimizi ararsanız hasta koordinatörlerimiz ve hasta danışmanlarımız sizlere ayrıntılı bilgi verecekler.

 36. Sezgin kışla dedi ki:

  Merhabalar almanyadan izmire diş iplanti için geleceğim fiyatlarınız nedir

 37. Yusuf coban dedi ki:

  Yerli diş implant fiyatı ne kadar

 38. Betül dedi ki:

  implant diş tedavisi için gelmek istiyorum. Acaba kliniğinizdeki fiyatlar

  • implant izmir dedi ki:

   Güncel İmplant tedavisi fiyatları ve zirkonyum diş fiyatları, porselen kaplama dişler ile ilgili olarak; kliniğimizi ararsanız hasta koordinatörlerimiz ve hasta danışmanlarımız sizlere ayrıntılı bilgi verecekler.

 39. Blue508 dedi ki:

  Izmir ipmlant disleri hem kaliteli hemde saglam ben cok begendim tavsiye ederim..

 40. Birsah Türksoy dedi ki:

  Burdurdan implant dış için izmire gelmek istiyorum. Fiyat bilgisi verebilir mısınız?

 41. Vedat elmas dedi ki:

  Merhabalar efendim Mardin Nusaybin’de gelecem impilant yaptırmak istiyorum ve impilant fiyat ı nedir

 42. Vedat elmas dedi ki:

  Merhabalar kay gelsin impalnt fiyatını ve markasını ogrenebili miyim

 43. Melek peri dedi ki:

  implant çeşitleri nelerdir bilgi verirseniz sevinirim

 44. Busraakelss dedi ki:

  Türkiyede implant fiyatları ve markaları hakkında bilgi lütfen.

 45. Ömer Faruk Aslan dedi ki:

  Türkiye implant fiyatlari hakkinda bilgi lütfen

 46. Mervenur dedi ki:

  Türkiyede implant fiyatları ve markaları hakkında bilgi lütfen.

 47. Enes Kahve dedi ki:

  Türkiye’de implant ve diş fiyatları için bilgi veriniz teşekkürler

 48. Mikail Kahraman dedi ki:

  Merhabalar ben 3 adet diş implantı yaptırmak istiyorum sizi bilhassa tavsiye ettiler. 3 dişimi de aynı anda yaptırabiliyormuyum.3 tanesi nekadar olur fiyatta yardımcı olur musunuz şimdiden teşekkürler.

 49. Mikail Kahraman dedi ki:

  Ben 2 adet diş implantı yaptırdım kendi dişimden farkı yok çok rahatım. Doktorlardan ve benimle ilgilenen tüm çalışanlardan Allah razı olsun ben çok memnunum.

 50. Mikail Kahraman dedi ki:

  İzmir diş implant yapımında Türkiye birincisi. Ben 2 adet diş implant yaptırdım kendi dişimden farkı yok ben çok memnunum teşekkürler. Ayrıca benimle çok ilgilendiler tüm çalışanlarına teşekkür ediyorum

 51. Emir Bahar dedi ki:

  Türkiyede implant fiyatları ve markaları hakkında bilgi lütfen.

 52. Yigido dedi ki:

  İstanbul dan İzmire implant diş tedavisi için gelmek istiyorum. Kliniğinizde implant fiyatları ne kadar?

 53. ozan koçhan dedi ki:

  merhaba bir sorum olacak acaba impant fiyatlarınızda yükseliş olacakmı ?

 54. Nazlıcan budak dedi ki:

  Merhabalar diyabet hastalarına tedavi yapıyor musunuz ?

 55. Nazlıcan budak dedi ki:

  Merhabalar Adana’dan gelmeyi düşünüyorum acaba implant diş fiyat bilgisini öğrenmek istiyorum ?

 56. Merve Ulucan dedi ki:

  Merhabalar.benim bir sorum olacak yerli implantların fiyatını ögernmem mümkün mü acaba Adana’dan dış tedavim için gelmeyi düşünüyorum yardımcı olur iseniz sevinirim

  • implant izmir dedi ki:

   Güncel İmplant tedavisi fiyatları ve zirkonyum diş fiyatları, porselen kaplama dişler ile ilgili olarak; kliniğimizi ararsanız hasta koordinatörlerimiz ve hasta danışmanlarımız sizlere ayrıntılı bilgi verecekler.

 57. Merve Ulucan dedi ki:

  Merhaba Adana’dan gelmeyi düşünüyorum dış tedavim için yerli implantların fiyatını ögernmem mümkün mü acaba yardımcı olur iseniz sevinirim

 58. Furkan korkmaz dedi ki:

  İmplantlariniz ne kadar ve marka olarak ne Türkiye için

 59. Ertuğrul demir dedi ki:

  Kanal tedavisi fiyatı nedir

  • implant izmir dedi ki:

   Güncel İmplant tedavisi fiyatları ve zirkonyum diş fiyatları, porselen kaplama dişler ile ilgili olarak; kliniğimizi ararsanız hasta koordinatörlerimiz ve hasta danışmanlarımız sizlere ayrıntılı bilgi verecekler.

 60. Havva savas dedi ki:

  Dış implant İzmir fiyat nedir yaptırmak istiyorum kaliteli ve özenli görünüm estetik yapınız dikkatimi cekti

 61. Selin çelik dedi ki:

  Iyi günler ben antalyada yaşıyorum ama bi arkadasım sizde dişini yaptırıp çok memnun kalmış sürekli sizi övüyor ben izmire implant tedavisi için gelmek istiyorum acaba fiyatları neler

 62. Selin çelik dedi ki:

  Iyi günler ben antalyada yaşıyorum ama bi arkadasım sizde dişini yaptırıp çok memnun kalmış sürekli sizi övüyor ben izmire implant tedavisi için gelmek istiyorum acaba fiyatları neler

 63. Yusuf Kaan bulut dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar dişimi yaptırıcamda gerçeğini yaptırmaya maddi durumum yetmiyor çakması dış hakkında bilgi verirmisiniz lütfen

 64. Yusuf kuzu dedi ki:

  Implant diş markaları hakkında bilgi alabilir miyim yardımcı olursanız sevinirim

 65. Köklen aday dedi ki:

  Fiyatlar nedir acaba

 66. İsmail uslu dedi ki:

  Amerika dan en kısa zamanda izmir e implant için geleceğim acaba kliniğinizde implant fiyatları nedir

 67. İsmail burak uslu dedi ki:

  Moskova dan en kısa zamanda izmir e implant için geleceğim acaba kliniğinizde implant fiyatları nedir

  • mynova_user dedi ki:

   Rusyadan türkiyeye implant diş tedavisi için gelen bir çok hastamızı tedavi ettik ve gönderdik. sizi de kliniğimizde görmekten mutluluk duyarız.

 68. Ramazan ekmen dedi ki:

  İyi günler ben Adana’dan İzmir iplant için geleceğim sizi yakınlarından duydum gayet başarılı imissiniz mutlaka geleceğim

 69. Yasemin Bulut dedi ki:

  Çene kemiğimde erime var diş implantı yapılamaz denmişti bunun için İzmire diş tedavisi için gelmek istiyorum birde fiyatı öğrenebilirmiyim

 70. Yasemin Bulut dedi ki:

  Çene kemiğimde erime var diş implantı yapılamaz denmişti bunun için İzmire diş tedavisi için gelmek istiyorum fiyatı öğrenebilirmiyim

 71. Emre Duymaz dedi ki:

  Türkiye implant fiyatları hakkında bilgi verin lütfen

 72. Aycan kaya dedi ki:

  Çakma diş ve implant diş fiyatlarınız nedi acaba gelmeyi düşünüyorum da teşekkürler.

  • mynova_user dedi ki:

   Çakma Diş uygulaması Türkiye de implant markalarına göre değişkenlik göstermektedir. Güncel implant fiyat bilgisi konusunda bilgi verebilmemiz için kliniğimizi arayınız.

 73. Oktay Oktay dedi ki:

  İmplant diş uzmanı İzmir’in neresinde

 74. Eren Bürü dedi ki:

  İzmir diş implant yaptırmak istiyorum ama fiyatın ne kadar olduğu merak ettim umarım çok pahalı değildir

 75. Frasnsa dedi ki:

  Fransadan türkiyeye diş yaptirmak icim geliyorum imkanlarniz nelerdir?

 76. Furkan türkoğlu dedi ki:

  Gerçekten de çok güzel denedim çok iyi artık dişlerim

 77. Furkan türkoğlu dedi ki:

  Muhteşem çok iyiler sizde yapın

 78. Furkan türkoğlu dedi ki:

  Muhteşem çok iyi birkere yaptır tam yaptır

 79. Ayşegül dedi ki:

  İzmir’de implant yaptırmak istiyorum implant fiyatı nedir tedavinin sonucu nasıl geçiyor ve tedaviden sonra hemen iyileşme sürecini nasıl geçiyor

 80. Ayşegül dedi ki:

  İzmir’de implant yaptırmak istiyorum implant fiyatı nedir tedavinin sonucu nasıl geçiyor ve tedaviden sonra hemen iyileşme sürecini nasıl geçiyor ilaç kullanımı varmı

 81. Meltem öziri dedi ki:

  Merhaba dişimin yarısı kırıldı yarım implant oluyor mu oluyor ise ne kadar gibi bir ücret çıkmaktadır

 82. Tuncay Avci dedi ki:

  Gerçekten gzuel ve özenle çalışıyorsunuz tebrikler

 83. Arda Salih dedi ki:

  İzmir Özel İmplant Taktırmak İstiyorum Fiyat Bilgilerini Öğrenebilirmiyim Sizi çok öneriyorlar

 84. Ömer yurtsever dedi ki:

  İyi günler kolay gelsin impland fiyatlarınız nedir

 85. Arda Baba 64 dedi ki:

  Uşak’tan geleceğim de implant fiyatları ne kadar onu öğrenmek istiyorum birde sonradan zam olacak mı?

 86. arda baba dedi ki:

  Türkiyede Diş İmplant Fiyatlarını öğrenebilirmiyim yoksa çakma diş fiyatlarını öğrenebilirmiyim

  • mynova_user dedi ki:

   Diş implantı uygulaması Türkiye de implant markalarına göre değişkenlik göstermektedir. Güncel implant fiyat bilgisi konusunda bilgi verebilmemiz için kliniğimizi arayınız.

 87. Yusuf keser dedi ki:

  Merhaba kayseriden çakma diş tedavisi için önümüzdeki hafta içinde gelmeyi düşünüyorum çakma diş fiyatlarınız nedir bilgi alabilirmiyim

 88. Mehmet Atarlı dedi ki:

  Diş implatlarınız çok başarılı
  Ben arkadaşıma önerdim oda çok memnun tebrik ederim sizi.

 89. Akif Sancak dedi ki:

  Merhaba iyi günler Türkiye’de implant fiyatları hakkında bilgi almak istiyorum yakın zamanda Türkiye’ye muayeneye gelmek istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

 90. Hanifican özcan dedi ki:

  İtalyadan türkiyeye implant diş yaptırmak için gelmek istiyorum. Kaç günde biter bilgi verirmisiniz lütfen ?

 91. Buse Sezgin dedi ki:

  Türkiye’de yaşıyorum ve implant yaptırmak istiyorum.Fiyat hakkında bilgi verebilir misiniz?

 92. Vahit arslan dedi ki:

  Merhaba kolay gelsin ben Gaziantep’ten gelecegimde disimi yaptirmak istiyorum acaba dis implant fiyati hakkinda bilgi verirmisiniz.

  • mynova_user dedi ki:

   Diş implantı uygulaması Türkiye de implant markalarına göre değişkenlik göstermektedir. Güncel implant fiyat bilgisi konusunda bilgi verebilmemiz için kliniğimizi arayınız.

 93. talha erbil dedi ki:

  Türkiyede Diş İmplant Fiyatlarını öğrenebilirmiyim ve diş fiyatlarını öğrenebilirmiyim

 94. Dilek işsiz dedi ki:

  Merhabalar. Ben İmplant Diş fiyat bilgisi almak istiyorum. Ve Bu işlemin başlangıçtan iyileşme süreci dahilinde toplam kaç gün sürdüğünü merak ediyorum. yardımcı olur musunuz

 95. Dilek işsiz dedi ki:

  Merhabalar. Ben İmplant Diş fiyat bilgisi almak istiyorum. Ve Bu işlemin başlangıçtan iyileşme süreci dahilinde toplam kaç gün sürdüğünü merak ediyorum.

 96. Dilek issiz dedi ki:

  Dış implant fiyatı ni öğrenebilir miyim

 97. Serpil Çakır dedi ki:

  İmplant fiyatları hakkında bilgi almak istiyorum Almanyadan gelicem . Tedavi süreci ne kadar sürer lütfen bilgi verirseniz sevinirim.
  Danke schön

 98. Seher Demirtaş dedi ki:

  Merhaba implant markalarını ve fiyatlarını öğrenebilir miyim

 99. sayaty dedi ki:

  Bir akrabam tedavi için gitti ve memnun kaldı.

 100. reis geldi dedi ki:

  Merhaba kayseriden çakma diş tedavisi için önümüzdeki hafta içinde gelmeyi düşünüyorum çakma diş fiyatlarınız nedir bilgi alabilirmiyim

  • implant izmir dedi ki:

   Güncel İmplant tedavisi fiyatları ve zirkonyum diş fiyatları, porselen kaplama dişler ile ilgili olarak; kliniğimizi ararsanız hasta koordinatörlerimiz ve hasta danışmanlarımız sizlere ayrıntılı bilgi verecekler.

 101. Mehmet Hayırlı dedi ki:

  Merhabalar Türkiye’ye daha yeni geldiğim için sizin implant fiyatlarınız ne kadar onu sormak ve onu danışmak istiyorum acaba sadece İzmir ‘de mi diş implantınız yeriniz var yoksa daha başka yerlerde de var mı diş implant yerleriniz ve diş çürükleri için de diş implant uygun müdür?

 102. Furkan Cumaoğlu dedi ki:

  Türkiye de implant fiyatları hakkında bilgi verir iseniz ayrıca hollandadan gelicem kaç günde işim biter?

 103. Furkan Cumaoğlu dedi ki:

  Türkiye de implant fiyatları hakkında bilgi verirmisiniz ayrıca hollandadan gelicem kaç günde işim biter?

 104. Doğukan kelkitli dedi ki:

  Merhabalar implant fiyatlarını ögrenebilir miyim italyadan gelcem de dis için

 105. ahmet aslan dedi ki:

  Almanya Kölnde oturuyorum arkadaşımdan bu işte bayağı iyi olduğunuzu öğrendim yerli implant fiyatları öğrenebilirmiyim implant yaptırmak istiyorum implant markalarını da öğrenebilirmiyim lütfen

  • mynova_user dedi ki:

   Almanya dan çok fazla hastamıza implant tedavisi yaptık. Sizleri de tedavi etmekten mutlu oluruz. İmplant fiyatları ile ilgili lütfen kliniğimizi arayınız.

 106. Fatih alabağ dedi ki:

  Almanya’dan Turkiye’ye implant diş yaptırmak için gelmek istiyorum.Kaç günde biter ?

 107. Reyhan Dutlu dedi ki:

  İmplant yapimi kac gunde biter? Birde taksit imkaniniz var mi?

 108. Anonim dedi ki:

  İzmirde implant fiyatları nedir ve çakma diş nasıl oluyor bilgi verirmisinjz

 109. Erenmut1 dedi ki:

  Acaba vidalıdis taktırmak ücretsiz olabilirmi

 110. Gulden timucin dedi ki:

  Merhabalar ben diş implantı yaptırıcam fiyatlarınız nedir acaba ?

 111. Samet dedi ki:

  Türkiye’de implant diş tedavisi ne kadar?

 112. Samet Timuçin dedi ki:

  Türkiye İzmir’de implant diş tedavisi fiyatları hakkında bilgi verir misiniz? Teşekkürler.

 113. Halil YILDIZ dedi ki:

  Dis implant fiyatlari nasil ve nasil bir tedavi uyguluyorsunuz

 114. Halil YILDIZ dedi ki:

  Dis implant fiyatlari nasil

 115. ozge yuksel dedi ki:

  İtalya dan gelmek istiyorum İzmir için çok tavsiye aldım yerli implant fiyatımız nedir öğrenebilir miyim

 116. Halil YILDIZ dedi ki:

  Implant fiyat nedir ve nasil uygulaniyor izmir implant fiyat nedir ve nasil bir asama yapilmakta

  • implant izmir dedi ki:

   Güncel İmplant tedavisi fiyatları ve zirkonyum diş fiyatları, porselen kaplama dişler ile ilgili olarak; kliniğimizi ararsanız hasta koordinatörlerimiz ve hasta danışmanlarımız sizlere ayrıntılı bilgi verecekler.

 117. Emre dedi ki:

  Implant dis fiyatlariz ne kadar acaba bide cakma disler guzelmi Fiyatlariyla ilgil bilgi lazimda

 118. Deniz Aslan dedi ki:

  İmplant fiyatlarını ve kulandığınız markalarını öğrenebilirmiyim

 119. Mehmet Bayram dedi ki:

  Diş implant’ı uzun zamandır yaptırmak istiyorum ve fiyatlar hakkinda ve ayni zamanda ortamin covid19 tebdilerine uygun olup olmadığına dair bilgi alabilir miyim?

  • implant izmir dedi ki:

   Güncel İmplant tedavisi fiyatları ve zirkonyum diş fiyatları, porselen kaplama dişler ile ilgili olarak; kliniğimizi ararsanız hasta koordinatörlerimiz ve hasta danışmanlarımız sizlere ayrıntılı bilgi verecekler.

 120. Kürşat Filiz dedi ki:

  Merhabalar şuan İstanbul’dayım. Yakın zamanda işim gereği İzmir’e yerlesecegim. Ve devam eden bir tedavi sürecim var. Acaba yarım kalan tedavimi siz tamalayabilir misiniz?

 121. Kadir berke keleş dedi ki:

  Hatay dan geleceğim dis impalnrı be kadar surer ve fiyat ögrebebilirmiyim

  • implant izmir dedi ki:

   Güncel İmplant tedavisi fiyatları ve zirkonyum diş fiyatları, porselen kaplama dişler ile ilgili olarak; kliniğimizi ararsanız hasta koordinatörlerimiz ve hasta danışmanlarımız sizlere ayrıntılı bilgi verecekler.

 122. Umut tokac dedi ki:

  Tekirdagdan implant diş icin gelmeyi düşünüyorum kaç günde biter ve fiyatları nelerdir

 123. Mehmet Erkan dedi ki:

  İzmir implant için önereceğiniz doktor var mı? Yaptırmayı düşünüyorum ama çok korkuyorum. Lütfen yardımcı olur kurşunsuz?

 124. Oğuzhan sak dedi ki:

  Adanadan izmir implant şubenize gelmek istiyorum fiyat bilgisi alabilirmiyim ve işlem ne kadar sürer???

 125. Oğuzhan sak dedi ki:

  Merhabalar Türkiye’ye daha yeni geldiğim için sizin implant fiyatlarınız ne kadar onu sormak ve onu danışmak istiyorum acaba sadece İzmir ‘de mi diş implantınız yeriniz var yoksa daha başka yerlerde de var mı diş implant yerleriniz ve diş çürükleri için de diş implant uygun müdür?

 126. Oğuzhan sak dedi ki:

  Merhabalar Türkiye’ye daha yeni geldiğim için sizin implant fiyatlarınız ne kadar onu sormak ve sadece İzmir ‘de mi diş implantınız yeriniz var yoksa daha başka yerlerde de var mı ve diş çürükleri için de diş implant uygun müdür?

 127. Cemre solmaz dedi ki:

  izmirde implant yaptırmak istiyorum size daniştim kaç tl tutar tüm dişler için ve arka dişlerim için ?

 128. ayazkussanderste@gmail.com dedi ki:

  Çakma diş için ne kadar odeme yapmamız gerekiyo bu işle ilgilenen birini taniyorumda size yonlendircem

 129. jhfhf hfbghf dedi ki:

  Almanya essen’den izmire implant diş tedavisi için gelmek istiyorum kliniğinizde implant fiyatları ne kadar?

 130. OMERBABA dedi ki:

  Fransa dan türkiye ye implant diş yaptırmak için gelmek istiyorum. kaç günde biter?

 131. Ali koyuncu dedi ki:

  Hatay dan geliyorum Diş implant fiyatları ne kadar

 132. Cagla nur dedi ki:

  Agiz ve dis problemlerinden dolayi implant tedavisi görmek istiyorum. Bu tedaviye baslamadan once sizlere sormak istedim. Öneriniz veya bir hizmetiniz varmi

 133. ABİT Paşa dedi ki:

  İstanbul’dan izmire implant diş tedavisi için gelmek istiyorum kliniğinizde implant fiyatları ne kadar?

 134. Düzgün Özdemir dedi ki:

  İzmir karşıyaka implant şubesine gelmek istiyorum randevu almalı mıyım ?

 135. Emre dedi ki:

  Merhaba türkiyede İmplant fiyatları nedir yakın zamanda türkiyede muayeneye gelmek istiyorum fiyat kar konusunda bilgi verirmisiniz

 136. Emre dedi ki:

  Merhaba türkiyede İmplant fiyatları nedir fiyat kar konusunda bilgi verirmisiniz

 137. Ahmet Aksu dedi ki:

  Merhabalar,kolay gelsin
  Sorum olacak,
  Erzurum’dan İzmir’e implant diş yaptırmak için gelmek istiyorum, kaç günde biter?

 138. Remzi ALTAYHAN dedi ki:

  Almanya essen’den izmire implant diş tedavisi için gelmek istiyorum kliniğinizde implant fiyatları ne kadar?

  • implant izmir dedi ki:

   Güncel İmplant tedavisi fiyatları ve zirkonyum diş fiyatları, porselen kaplama dişler ile ilgili olarak; kliniğimizi ararsanız hasta koordinatörlerimiz ve hasta danışmanlarımız sizlere ayrıntılı bilgi verecekler.

 139. Remzi ALTAYHAN dedi ki:

  Türkiyedeki diş implantı fiyatları ve markaları hakkında bilgi verin lütfen?

 140. MELH dedi ki:

  Merhaba sizi bir arkadasim onerdi implant yaptıracagım izmire gelcem fiyatları kaç liradır acaba?

  • implant izmir dedi ki:

   Güncel İmplant tedavisi fiyatları ve zirkonyum diş fiyatları, porselen kaplama dişler ile ilgili olarak; kliniğimizi ararsanız hasta koordinatörlerimiz ve hasta danışmanlarımız sizlere ayrıntılı bilgi verecekler.

 141. Nebi Okumuş dedi ki:

  İmplant fiyatları nedir ve ne kadar sürede biter ?

 142. Tuğba Çetin dedi ki:

  İzmir şubenize gelmek istiyorum implant fiyatları ve markaları hakkında bilgi verir misiniz?

 143. Ersin Sönmez dedi ki:

  İmplant tedavi yöntemi ve fiyatları hakkında bilgi alabilir miyim

 144. Edanur çırak dedi ki:

  Merhaba ağız ve diş problemlerim var bu sebepten dolayı doktora başvurmuştum diş implant tedavisi olmam gerektiğini soyledi fakat yeterince açıklayıcı olmadı implant fiyatlarınızı ve bu süreç hakkında bilgi alabilirmiyim şimdiden teşekkürler

  • implant izmir dedi ki:

   Güncel İmplant tedavisi fiyatları ve zirkonyum diş fiyatları, porselen kaplama dişler ile ilgili olarak; kliniğimizi ararsanız hasta koordinatörlerimiz ve hasta danışmanlarımız sizlere ayrıntılı bilgi verecekler.

 145. Derya dedi ki:

  İmplantlarda zamanla sıkıntı sorun çıkar mı

 146. Bedriye deme dedi ki:

  Merhaba vidalı diş yaptirmak istiyor nasıl yardımci olursunuz fiyat konusunda nasıl yardimci olursunuz taksit imkanıniz var mi .

 147. Mustafa Musa a dedi ki:

  diş İmplant veya takma diş fiyatlarını öğrenebilirmiyim çok pahalı başka yerlerde tavsiye üzerine geldim

 148. Esranur Çevik dedi ki:

  Merhaba türkiyede İmplant fiyatları nedir yakın zamanda türkiyede muayeneye gelmek istiyorum fiyat kar konusunda bilgi verirmisiniz

 149. Emir korucuoglu dedi ki:

  Türkiye de arkadaşlarımla birlikte implant fiyatlaronı öğrenmek istiyorum ixmire geleceğim biraz bilgi verebilir misiniz?

 150. Sami Erdoğan dedi ki:

  mükemmel bir tavsiye üzerine geldim diş İmplant ve takma diş fiyatlarını öğrenebilirmiyim

 151. Esra yenice dedi ki:

  Merhaba, ön dişlerimde açılma ve kırık var. İmplant düşünüyorum. Süreç uzun mu olur ve fiyatlariniz nedir

 152. cemre köse dedi ki:

  Merhaba annem dis implantı yaptırmak istiyor yaş sebebiyle eksilen dişleri var bu nedenle güvenilir uzun ömürlü diş olsun istiyoruz acaba implant fiyatları ve çeşitleri hakkinda bilgi alabilir miyiz? Bu işlemler uzun sürer mi ve kendi dişi gibi olabilir mi? Teşekkürler simdiden…

 153. Emre sungur dedi ki:

  Merhaba Aksaray’dan izmire implant diş tedavisi icin gelmek istiyorum implant fiyatları ne kadar?

 154. Emre sungur dedi ki:

  Merhaba ağız ve diş sorunlarım için Aksaray’dan izmire implant diş tedavisi icin gelmek istiyorum implant fiyatları ne kadar?

  • implant izmir dedi ki:

   Güzel yorumunuz için çok teşekkür eder; saygılar sunarız. Sizleri tanımak bir zevkti, memnuniyetiniz bizi de çok mutlu etti, Sağlıklı ve ömürlük gülüşünüzde katkımız olduğu için çok mutluyuz kliniğimize her zaman bekleriz.

 155. Emre sungur dedi ki:

  İyi günler ağız ve diş tedavisi için gelmek istiyorum implant tevasi görmek için İzmir şubenize

 156. İrem Özdemir dedi ki:

  İzmir implant tedavi yöntemleri ve fiyatları hakkında bilgi alabilir miyim

 157. Emir kaya dedi ki:

  İzmir implant tedavi yöntemleri ve fiyatları hakkında bilgi alabilir miyim

 158. Emir kaya dedi ki:

  implant tedavi yöntemleri ve fiyatları hakkında bilgi alabilir miyim

  • implant izmir dedi ki:

   Güzel yorumunuz için çok teşekkür eder; saygılar sunarız. Sizleri tanımak bir zevkti, memnuniyetiniz bizi de çok mutlu etti, Sağlıklı ve ömürlük gülüşünüzde katkımız olduğu için çok mutluyuz kliniğimize her zaman bekleriz.

 159. Kaan Çakmak dedi ki:

  Gerçekten bu işi doğru düzgün bir yer arıyorum.Bunun için ilk yer sorgumda sizin şubenizin cevabını aldım.Tanıdıklarım çok kaliteli işler yaptığınızı söylüyor.Bundan emin olmak kullandığınız implant markalarınızı sormak istiyorum.Cevap verirseniz çok sevinirm

 160. İsmail karakilic dedi ki:

  Dış impilati mesela benim disim çürük ama bunu cektirmiyecem dolgu yapacam dolguyu yapıyoruz eyer dış iyice kötü oluyorsa orjinal olmayan dış takiliyor ama tipki orjinal gibi duruyor

  • implant izmir dedi ki:

   Güncel İmplant tedavisi fiyatları ve zirkonyum diş fiyatları, porselen kaplama dişler ile ilgili olarak; kliniğimizi ararsanız hasta koordinatörlerimiz ve hasta danışmanlarımız sizlere ayrıntılı bilgi verecekler.

 161. xNeo dedi ki:

  İzmir’de implant yaptırmak istiyorum implant fiyatı nedir tedavinin sonucu nasıl geçiyor ve tedaviden sonra hemen iyileşme sürecini nasıl geçiyor

  • implant izmir dedi ki:

   İzmir karşıyaka İmplant markaları ve implant fiyatları ile ilgili bilgi için kliniğimizi arayınız.

  • implant izmir dedi ki:

   Güncel İmplant tedavisi fiyatları ve zirkonyum diş fiyatları, porselen kaplama dişler ile ilgili olarak; kliniğimizi ararsanız hasta koordinatörlerimiz ve hasta danışmanlarımız sizlere ayrıntılı bilgi verecekler.

 162. Derviş Akman dedi ki:

  Diş implantı kalite farkı var mı ve fiyatlar neler

 163. Derviş Akman dedi ki:

  Diş implantı fiyatlarınız nelerdir?
  Herkes yaptırabilir mi?
  Ağrı olur mu?

 164. Diyar Aktaş dedi ki:

  Merhabalar Adana’dan gelmeyi düşünüyorum acaba implant diş fiyat bilgisini öğrenmek istiyorum ?

 165. Ayberk Alpu dedi ki:

  Diş İmplantı Fiyatları Nedir ?

 166. etac75627@gmail.com dedi ki:

  Türkiye’de implant fiyatları ve kaliteleri

 167. Emre Aslan dedi ki:

  Herkese merhabalar , izmide yaşıyorum implant diş fiyati için burdaki hemşerlerine yardımcı oluyor musujuz?

 168. Eldar dedi ki:

  İmplant Diş Yaptırmak İstiyorum Ne Kadar Zamana Biter

 169. Ali Sami dedi ki:

  Türkiyedeki ve başka ülkelerdeki diş impilant fiyatları nelerdir

 170. Ali Sami dedi ki:

  diş impilant yaptırmak için hangi rahatsızlıklar olmalıdır

 171. Bünyamin Atlıhan dedi ki:

  Fransa dan türkiye ye implant diş yaptırmak için gelmek istiyorum. kaç günde biter?

 172. Ensar Çakıcı dedi ki:

  Almanyadan gelicem implant tedavisi için fiyat nedir?

  • implant izmir dedi ki:

   Güncel İmplant tedavisi fiyatları ve zirkonyum diş fiyatları, porselen kaplama dişler ile ilgili olarak; kliniğimizi ararsanız hasta koordinatörlerimiz ve hasta danışmanlarımız sizlere ayrıntılı bilgi verecekler.

 173. numan baran dedi ki:

  Ya ben implat diş yaptırmak istiyorum acaba fiyatları ne kadar ben bu ay icinde izmire gelip yaptırmak istiyorum

 174. Ensar Çakıcı dedi ki:

  İmplant fiyatları ne kadardır?

  • implant izmir dedi ki:

   Güncel İmplant tedavisi fiyatları ve zirkonyum diş fiyatları, porselen kaplama dişler ile ilgili olarak; kliniğimizi ararsanız hasta koordinatörlerimiz ve hasta danışmanlarımız sizlere ayrıntılı bilgi verecekler.

 175. Abdulkadir kurucu dedi ki:

  Almanya essen’den izmire implant diş tedavisi için gelmek istiyorum kliniğinizde implant fiyatları ne kadar?

  • implant izmir dedi ki:

   2020 yılı İmplant markaları ve implant fiyatları ile ilgili bilgi için kliniğimizi arayınız. Almanya dan türkiye ye implant diş tedavisi için türkiye de implant klinik doktor tavsiyesi için bizi arayıp bilgi alınız.

  • implant izmir dedi ki:

   Güncel İmplant tedavisi fiyatları ve zirkonyum diş fiyatları, porselen kaplama dişler ile ilgili olarak; kliniğimizi ararsanız hasta koordinatörlerimiz ve hasta danışmanlarımız sizlere ayrıntılı bilgi verecekler.

 176. Laleş çiftsüren dedi ki:

  Merhabalar bütün dişlerimi yenilemek istiyorum fiyat ne kadar…

 177. kadir gül dedi ki:

  Ücretler ne kadar?

  • implant izmir dedi ki:

   Güncel İmplant tedavisi fiyatları ve zirkonyum diş fiyatları, porselen kaplama dişler ile ilgili olarak; kliniğimizi ararsanız hasta koordinatörlerimiz ve hasta danışmanlarımız sizlere ayrıntılı bilgi verecekler.

 178. Yusuf Islam dedi ki:

  merhabalar istanbulda izmir karsiyama implant yerinize gelmek istiyorum vidali diş yapimi fiyati nedir , agri yada risk olur mu acaba ?

 179. kadir gül dedi ki:

  implant fiyatı ne kadar?

 180. Efecan Çabadak dedi ki:

  Türkiye’deki dış implant fiyatları aynimidir her ilde ? Birde ben Kocaeli’de yaşıyorum burada implat dış yaptırmayı düşünüyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

 181. Kar dsan dedi ki:

  Bütün dişlerimi yenilemek istiyorum fiyatı ne kadar tutar…

 182. Kadriye aydoğan dedi ki:

  İstanbul’dan izmire diş implanti için gelmek istiyorum kliniğinizde iplant fiyatlari ne kadar?

 183. Mehmet mutlu dedi ki:

  Gayet güzel bir hekimliksiniz başarılar tebrikler …

  • implant izmir dedi ki:

   Güncel İmplant tedavisi fiyatları ve zirkonyum diş fiyatları, porselen kaplama dişler ile ilgili olarak; kliniğimizi ararsanız hasta koordinatörlerimiz ve hasta danışmanlarımız sizlere ayrıntılı bilgi verecekler.

 184. Sedat ozturk dedi ki:

  Implant yaptırmak istiyodum gereken bilgileri vermişsiniz teşekkür ederim cok işime yaradı.

 185. Emine Ayhan dedi ki:

  Vidalı Dişte Fazla acıyorumu fiyatı ne kadad

  • implant izmir dedi ki:

   Güncel İmplant tedavisi fiyatları ve zirkonyum diş fiyatları, porselen kaplama dişler ile ilgili olarak; kliniğimizi ararsanız hasta koordinatörlerimiz ve hasta danışmanlarımız sizlere ayrıntılı bilgi verecekler.

 186. alperen aydın dedi ki:

  fiyatlar oldukca uygun ilgili yedlerle iletişime gecin tam net bir vermeiyz ama ortalama bi sey söyluyebilirz

  • implant izmir dedi ki:

   Güncel İmplant tedavisi fiyatları ve zirkonyum diş fiyatları, porselen kaplama dişler ile ilgili olarak; kliniğimizi ararsanız hasta koordinatörlerimiz ve hasta danışmanlarımız sizlere ayrıntılı bilgi verecekler.

 187. AHMET UYGUR dedi ki:

  Izmir implant fiyat nedir
  Vidali ne kadar ve arasinda ne fark var

 188. Mert Şeker dedi ki:

  İzlanda dan Türkiye’ye dış implmanti yaptirmak icin geliyorum ne kadar sürer

  • implant izmir dedi ki:

   İzlanda dan Türkiye’ye dış implantı yaptırmak için gelen sizden önceki hastalarımız gibi eminiz ki sizde memnun olarak buradan ayrılırsınız. İmplant markaları ve implant fiyatları ile ilgili bilgi için kliniğimizi arayınız.

 189. Mert Şeker dedi ki:

  İzlanda’dan Türkiye’ye diş implantı yaptırmak icin geliyorum ne kadar sürer?

 190. Kerim durak dedi ki:

  İmplant ve dis temizleme fiyatlarını ögrenebilir miyim

 191. Esra Bücür dedi ki:

  İmpilant yaptırmak istiyorum. Ve bu konu hakknda bilgi alabilir miyim. İşlem süresi ve ışlem ücret bilgisi ıstiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Canlı Destek
1
Hasta Danışmanınız Online!
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?