İmplant Diş Fiyatları

İmplant tedavisi çene kemiğine orijinal dişin boşluğuna protezlerle dişin yerini dolduracak yapay diş yerleştirmedir. Yeni yapılan protez dişler eksik dişlerin yerini doldurmaktadır. Eksik dişlerin yerini doldurmak için yapılan bu protez dişler  iyi bakım ile uzun kullanıma elverişlidir. Ağıza  uygun malzemeden yapılan implantlar doğru bakım ile uzun zamanlarda da orjinal diş gibi işlevlerini yerine getirebilmektedir. Titanyumdan yapılan bu protez vidalar uzun zamanlı sizlere doğal diş estetiği ve işlevini sunar. İmplant dişi fiyatları bakım ile uzun zamanlar sizinle birlikte olacağı için malzemelere göre belirlenmektedir. Malzemesine göre implant diş fiyatları farklılık göstermektedir. Bu da normaldir. Sizler için en iyi malzemenin ne olacağına sağlık testleri ve ağzın yapısı incelendikten sonra karar verilmelidir.

 

İmplant Dişi Kimlere Yapılabilir?

İmplant tedavisi veya implant ameliyatı genel sağlık durumda herhangi bir sorun olamayan, yetiştik çene ve yüz hatları oturmuş bireylere yapılmaktadır. Diş implantı sağlık diş etlerine ve çene kemiğinde implantları destekleyecek oranda kemik bulan hastalara yapılmaktadır. Ve genelde tüm şartları taşıyan hastalarda çabuk iyileşmeler ve yüksek başarını gözlenmektedir. Eğer yetişkin ve genel sağlık durumunda herhangi bir sorun olmayan bireylerde, bazı durumlarda kemik miktarı implant tedavisi yeterli olmamaktadır, bu tür durumlarda implant tedavisi için uygun altyapı tedavisi uygulanmaktadır, böylelikle hastalar yine sorunsuz ve yüksek başarı yüzdeleri ile implant tedavisi alabilmektedirler.

İmplant Diş Markaları

My Nova Diş Polikliniği olarak İzmir Karşıyaka’da hizmet vermekteyiz. Polikliniğimizde  implant tedavisini yaparken tercih ettiğimiz markalar şunlardır.

 

ITI Straumann, implant tedavilerinde en çok bilinen ve tercih edilen markalar arasındadır, dayanıklılığı sayesinde yaşam boyu kullanılmaya uygundur.

 

Medentika By Straumann, Alman teknolojisi ile geliştirilmiş diş ve ağız sağlığı için teknolojinin tüm imkânlarını kullanmış implant markasıdır.

 

Bego İmplant, yine Alman sağlık teknolojileri ile üretilmiş dayanıklılığı konusunda rekabetçi bir üründür. Uzun ömürlü olması ve dayanıklılık nedeni ile en çok tercih edilen markalar arasındadır.

 

Osstem İmplant, Uzak doğudan, Güney Kore’den gelen bu implant markası dünyanın en iyi kliniklerinde kendini ispatlayarak bugünkü implant tedavilerinde de bizlerin de tercih ettiği implant markalarından biri olmuştur.

 

implant diş fiyatları

İmplant diş fiyatları belirlenirken birçok faktör değerlendirilmektedir. My Nova Diş Polikliniği olarak İzmir’de semt olarak da Karşıyaka’da hizmet vermekteyiz.Hastaların ihtiyaçlarına yönelik tedaviler doğrultusunda implant tedavisi uygulanmaktadır. İmplant diş fiyatları Türk Diş Hekimler Birliği tarafından belirlenen fiyatlara göre hesaplanmaktadır. Bu fiyatlandırma sırasında kullanılan kıymetli maddelerin implant diş fiyatına etki etmemektedir. Metal ve zirkonyumdan yapılan implant diş fiyatları rekabetten dolayı internet üzerin fiyatlarının paylaşılmamaktadır. Bu nedenle diş ve ağız sağlığınız için yapılması gereken tedavi yöntemini diğer sağlık kuruluşları gibi hastalara uygulanır. Diş Hekimleri Tarafından belirlenen güncel fiyatları da değerlendirebiliriz.

İzmir Diş İmplantı, Ağız ve Diş Sağlığı

implant diş fiyatları

İmplant Diş Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

İmplant dişinin fiyatlarını hesaplamak için öncelikle implant fiyatlarının içerisindeki ana maliyet faktörlerini incelemek gerekir. İmplant tedavisinde kullanılan malzemeler dışında üzerine yapılan kaplamalarda, implanta ihtiyaç duyan hastalar için ekstra ücretler çıkabilmektedir.

 

Maliyetler değerlendirilirken en başta implant vida fiyatları  değerlendirilmelidir. Birden fazla implant türü vardır ve My Nova Diş Sağlığı Polikliniği olarak İzmir, Karşıyaka’da hizmet veriyoruz. Diş sağlığı polikliniği olarak gerekli sterili koşulları tüm sağlık kurumları gibi sunmaktayız. Diş Tedavileri için bütçenize ve ağzınıza  implant bileşenleri seçimini en doğru yönlendirme ile yapmaktayız. Teknolojinin gelişmesi ile ithal implantların dayanıklılığı kendini dünyaya ispatlamıştır. Bunun yanında yerli implantlar da hastaların tercihine göre kullanılmaktadır.

 

İmplant tedavisi yapılan hastalar doğru bakım ile uzun zaman kullanılabilir olan implant tercihlerinin de  mevcuttur.

 

Hastaların implant süreçlerine  göre implant fiyat başlıca faktör ise yerli veya ithal tüm implant dişi yapan firmaların malzemelerinden oluşan sorunlarda implant kayıplarında ücretsiz değişim mümkündür. Bu sebeple implant dişi markalarnı seçerken köklü ve güvenilir markalardan oluşmasına My Nova Diş Polikliniği olarak İzmir Karşıyaka’da destek vermekteyiz. Tedavi sonrası hastaların malzeme kaynaklı yaşadığı sorunlarda firmalarla bizler iletişim halinde olup oluşabilecek sorunların hepsinde iletişime geçmekteyiz.

 

İmplan dişi tedavisinde kaplama kesinle yapılan bir unsurdur kaplama türleri,

 

-Metal destekli kaplamalar

 

-Zirkonyum destekli kaplamalar

 

-C-max türünde kaplamalar olarak ayrılmaktadır.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Canlı Destek
1
Hasta Danışmanınız Online!
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?