HEKİMLERİMİZ

HEKİMLERİMİZ

omer-sarac

Dt. Ömer SARAÇ

1969 yılı İskenderun doğumluyum. İlk orta lise eğitimimi İskenderun da tamamladım Üniversite eğitimimi Atatürk üniversitesi Diş Hekimliği fakültesinde 1997 yılında bitirdim. Aynı yıl Yaşam Sağlık Polikiniğinde Aliağa İzmir’de 3 yıl çalıştıktan sonra Avustralya RMIT üniversitesinde eğitimime devam ettim. Avustralya dan döndükten sonra Aliağa da kendime ait Aliağa ağız ve diş sağlığı polikliniğini kurdum 2015 yılına kadar bu klinikte çalıştım. 2015 yılında Bostanlı Karşıyaka İZMİR de bulunan Nova Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğini kurarak İzmir de calışmaya başladım. Son olarak My Nova Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinin kurucu ortağı ve uluslararası bir polikliniğin Diş Hekimi olarak görev yapmaktayım. İleri düzeyde İngilizce bilmekteyim Bir çocuk babasıyım. 2006 yılından bu yana estetik diş hekimliği akademisi ve global diş hekimliği akademisi üyesiyim.

eda-cesit

Dt. Eda ÇEŞİT

1982 yılında Arnavutluk'un Fier şehri doğumluyum. İlk orta ve Lise eğitimini Arnavutluk'ta bitirdim. Üniversite eğitimimi Ankara'da Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde 2006 yılında tamamladım. Arnavutça, İngilizce ve İtalyanca dillerini bilmekteyim. 2008 - 2016 yılları arasında İstanbul'da Alpi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde Kurucu Hekim olarak çalıştım. 2016 yılı Şubat ayından itibaren İzmir de My Nova Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde kurucu hekim olarak görev yapmaktayım. Evli ve 2 çocuk annesiyim.

melis-daraoglu-gurel

Dr. Dt. Melis Daraoğlu GÜREL

Antakya-Hatay doğumluyum. 2010 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olduktan sonra aynı yıl Çukurova Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde Doktora eğitimime başladım. 2016-2019 yılları arasında Antakya’da özel muayenehanede çalıştım. 2019 Ekim ayından itibaren İzmir’de Özel My Nova Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde çalışmaktayım.

tugba-kayasu-avsar

Dt. Tuğba Kayasu AVŞAR

1984 yılında Denizli’de doğdum. Denizli Türk Eğitim Vakfı Anadolu Lisesi’ni bitirdikten sonra 2002 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ne girerek 2007 yılında dönem birincisi olarak mezun oldum. Aynı yıl Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Ana Bilim Dalı’nda başladığım doktora eğitimimi 2012 yılında tamamlayarak ortodonti uzmanı ünvanını aldım.

deniz-ocal-cengelli

Dr. Dt. Deniz Önal ÇENGELLİ

1989 yılı Ankara doğumluyum. İlk, orta ve lise eğitimimi Ankara'da bitirdim. Üniversite eğitimimi İzmir'de Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde 2013 yılında tamamladım. Lisans üstü uzmanlık eğitimimi Endodonti (kanal tedavisi) alanında Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Endodonti Anabilim Dalında tamamladım. Temmuz 2018 tarihinden itibaren İzmir Karşıyaka'da bulunan My Nova Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde Endodonti Uzmanı olarak hizmet vermekteyim.


Canlı Destek
1
Hasta Danışmanınız Online!
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?