HEKİMLERİMİZ

HEKİMLERİMİZ

omer-sarac

Dt. Ömer SARAÇ

1969 yılı İskenderun doğumluyum. İlk orta lise eğitimimi İskenderun da tamamladım Üniversite eğitimimi Atatürk üniversitesi Diş Hekimliği fakültesinde 1997 yılında bitirdim. Aynı yıl Yaşam Sağlık Polikiniğinde Aliağa İzmir’de 3 yıl çalıştıktan sonra Avustralya RMIT üniversitesinde eğitimime devam ettim. Avustralya dan döndükten sonra Aliağa da kendime ait Aliağa ağız ve diş sağlığı polikliniğini kurdum 2015 yılına kadar bu klinikte çalıştım. 2015 yılında Bostanlı Karşıyaka İZMİR de bulunan Nova Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğini kurarak İzmir de calışmaya başladım. Son olarak My Nova Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinin kurucu ortağı ve uluslararası bir polikliniğin Diş Hekimi olarak görev yapmaktayım. İleri düzeyde İngilizce bilmekteyim Bir çocuk babasıyım. 2006 yılından bu yana estetik diş hekimliği akademisi ve global diş hekimliği akademisi üyesiyim.

eda-cesit

Dt. Eda ÇEŞİT

1982 yılında Arnavutluk'un Fier şehri doğumluyum. İlk orta ve Lise eğitimini Arnavutluk'ta bitirdim. Üniversite eğitimimi Ankara'da Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde 2006 yılında tamamladım. Arnavutça, İngilizce ve İtalyanca dillerini bilmekteyim. 2008 - 2016 yılları arasında İstanbul'da Alpi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde Kurucu Hekim olarak çalıştım. 2016 yılı Şubat ayından itibaren İzmir de My Nova Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde kurucu hekim olarak görev yapmaktayım. Evli ve 2 çocuk annesiyim.

melis-daraoglu-gurel

Dr. Dt. Melis Daraoğlu GÜREL

Antakya-Hatay doğumluyum. 2010 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olduktan sonra aynı yıl Çukurova Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde Doktora eğitimime başladım. 2016-2019 yılları arasında Antakya’da özel muayenehanede çalıştım. 2019 Ekim ayından itibaren İzmir’de Özel My Nova Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde çalışmaktayım.

tugba-kayasu-avsar

Dr. Dt. Tuğba Kayasu AVŞAR

1984 yılında Denizli’de doğdum. Denizli Türk Eğitim Vakfı Anadolu Lisesi’ni bitirdikten sonra 2002 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ne girerek 2007 yılında dönem birincisi olarak mezun oldum. Aynı yıl Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Ana Bilim Dalı’nda başladığım doktora eğitimimi 2012 yılında tamamlayarak ortodonti uzmanı ünvanını aldım.

deniz-ocal-cengelli

Dt. Erisa Olkun

1983 Arnavutluk'ta doğdu. İlk, orta ve lise egitimimi Arnavutluk'ta tamamladıktan sonra, 2002-2007 Istanbul Üniversitesi, Çapa Diş Hekimliği Fakültesini bitirdi. Bitirme tezini "İnley ve Onlay Estetik Restorasyonlarda Kulanılan Frezler " konusunda tamamladı. Katıldığı kongre ve eğitimler arasında çeşitli implant firmaların implant uygulama ve implant üstü protetik eğitimleri, ortodonti için şeffaf apareylerin kulanımı, diş hekimliğinde estetik , implant sonrası periodontal dokuların sağlığı ve çeşitli endodonti seminerleri bulunmaktadır.

deniz-ocal-cengelli

Dr. Dt. Nuri Ünal

Dr. Dt. Nuri Ünal 2014 yılında Lisans eğitimini tamamladıktan sonra İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Doktora programına kabul edilip 5 yıllık eğitimini başarıyla tamamladım. 2019 yılında Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Doktoru ünvanını aldım. 2020 Aralık ayından beri My Nova Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde hizmet vermekteyim. Özellikle ileri düzey kemik kaybı vakalarında dental implant cerrahisi, "All On 4" tedavi prosedürü, İmmediate yükleme, Estetik bölgede implant cerrahisi ve gülüş tasarımı alanında çalışmalar yapmaktadır.


Canlı Destek
1
Hasta Danışmanınız Online!
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?