HEKİMLERİMİZ

HEKİMLERİMİZ

eda-cesit

Dt. Eda ÇEŞİT

1982 yılında Arnavutluk'un Fier şehri doğumluyum. İlk orta ve Lise eğitimini Arnavutluk'ta bitirdim. Üniversite eğitimimi Ankara'da Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde 2006 yılında tamamladım. Arnavutça, İngilizce ve İtalyanca dillerini bilmekteyim. 2008 - 2016 yılları arasında İstanbul'da Alpi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde Kurucu Hekim olarak çalıştım. 2016 yılı Şubat ayından itibaren İzmir de My Nova Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde kurucu hekim olarak görev yapmaktayım. Evli ve 2 çocuk annesiyim.

melis-daraoglu-gurel

Dr. Dt. Melis Daraoğlu GÜREL

Antakya-Hatay doğumluyum. 2010 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olduktan sonra aynı yıl Çukurova Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde Doktora eğitimime başladım. 2016-2019 yılları arasında Antakya’da özel muayenehanede çalıştım. 2019 Ekim ayından itibaren İzmir’de Özel My Nova Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde çalışmaktayım.

tugba-kayasu-avsar

Dr. Dt. Tuğba Kayasu AVŞAR

1984 yılında Denizli’de doğdum. Denizli Türk Eğitim Vakfı Anadolu Lisesi’ni bitirdikten sonra 2002 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ne girerek 2007 yılında dönem birincisi olarak mezun oldum. Aynı yıl Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Ana Bilim Dalı’nda başladığım doktora eğitimimi 2012 yılında tamamlayarak ortodonti uzmanı ünvanını aldım.


Canlı Destek
1
Hasta Danışmanınız Online!
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?